Toplam 60 / 272 Ürün
Daha Fazla Ürün Yükle

Dekoratif Ev Aksesuarları Modelleri

Dekorasyon hayatımızda her geçen gün önem kazanıyor. Yaşam alanlarımızı güzelleştirmek ve daha eğlenceli hale getirmek bizleri ruhsal olarak rahatlatıyor. Farklı gelenek ve kültürler ile harmanlanan dekorasyon fikirlerine her geçen gün yeni tasarımlar ekleniyor. Ev ortamında bolca tercih ettiğimiz dekoratif ürünler ile mekanlara bazen hareketlilik, bazen de durağanlık kazandırabilirsiniz Joy Home Accessories ürünleri; dekoratif kutular, dekoratif objeler, dekoratif biblolar, kitap tutucular, duvar saatleri, tablolar, vazolar ve küpler, abajurlar, saksılar, ayna, şamdan ve mumluklardan oluşur. Bu ürünler dışında farklı ve özgün tasarımlarımız, geleneklerin dışında çıkılmış zamansız parçalar da bünyemizde fazlasıyla bulunmaktadır. Dekorasyon ürünleri tercihli edilirken en önemli faktör işlevselliktir. Ürünlerimizin neredeyse hepsi işlevsel ve her şekilde kullanışlıdır. Böylece ürünlerimizi ev ve ofisinizin her alanında rahatlıkla kullanabilirsiniz.

 

Dekoratif Ev Aksesuarları

Evinizde kullanabileceğiniz tüm ürünleriniz aslında birer aksesuardır. İşlevselliği dışında kullanılan ürünler dekoratif aksesuar olarak nitelendirilir. Günümüzde dekoratif ev aksesuarları tasarımlarıyla eviniz şıklık katacak, işlevselliği ile de yaşamınızı kolaylaştıracak şekilde tasarlanıyor. Modern ve klasik görünümleriyle ayrılan dekoratif aksesuarları dekoratif süs eşyalarınız olarak da tercih edebilirsiniz. Evinizde; salon, oturma odası, yatak odası, mutfak ve banyo gibi alanlarda farklı konumlarda kullanacağınız ürünler her şekilde mekana farklılık katacaktır. Modern görünüme sahip bir salonda klasik dekoratif ürünler ile farklı bir tarzı yakalamanız mümkün.

 

Ev Dekorasyon Ürünleri

Dekorasyon ürünleri farklı kategorilerle sınırlandırıldığı gibi, geniş kullanım alanları olmasıyla da değerlendirilebilir. Joy Home Accessories bünyesinde yer alan ürünlerimiz her zevke ve renge hitap etmektedir. Gold ve Gümüş olarak sunulan dekoratif ürünler ile zevkinize göre tercihinizi kullanabilirsiniz. Cam ve seramik objeler, harika renk tasarımlarıyla evinizin ruhu en iyi şekilde yansıtılacaktır. Dekorasyon ürünleri büyük ve gösterişli, minimal ve sade tasarımlarıyla farklılaşıyor. Küçük evler için tercih edilen sade dekorasyon ürünleri, yaşam alanınızı kısıtlamadan güzelleştirme imkanı sunuyor. Büyük evler için de, gösterişli dekorasyon ürünleri mekandaki boşlukları yeterince tamamlayıcı nitelikte. Mağazamızda ve web sitemizde tüm mekanlara hitap edecek ürünleri sizlere sunuyoruz.

 

Dekoratif Ev Aksesuarları Nasıl Kullanılır?

Aksesuar kullanımı konusunda önceliğiniz her zaman mekanın boyutu olmalıdır. Küçük mekanlarda büyük ve geniş ürünler kullanmak mekanın alanı daha da daralacaktır. Bu nedenle ürünlerinizi kullanacağınız mekana göre tercih etmelisiniz. Diğer tüm tercihler sizin zevklerinize kalmış durumda. Ancak günümüzde küçük mekanlar fiyat ve temizlik bakımından tercih edildiğinden ürünlerinizi daha açık renkler ile belirleyebilirsiniz. Eviniz için her zaman bir şamdan ya da mumluk bulundurmak ışık konusunda tamamlayıcı olabilir. Abajur gibi aydınlatmalarda mekana farklı ve retro bir ambiyans katabilirsiniz. Dekoratif vazolar ile çiçeklerinizi değerlendirebilirsiniz. Çiçekleriniz yoksa dekoratif küpleri tercih edebilirsiniz. Kullanışlı olması açısında kase ve şekerlik gibi ürünleri konsol ya da sehpalar üzerinde kullanabilirsiniz. Aksesuarları konumlandırırken renklerini ve tasarımlarını ön planda tutmalı, mümkün olduğunda başka parçalarla kombinlemelisiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR