Dekoratif Kutu
₺1.174,50 KDV Dahil
₺2.349,00 KDV Dahil
%50 İndirim
%50İndirim
Ücretsiz Kargo
Dekoratif Kutu
₺1.795,00 KDV Dahil
₺3.590,00 KDV Dahil
%50 İndirim
%50İndirim
Ücretsiz Kargo
Dekoratif Kutu
₺449,50 KDV Dahil
₺899,00 KDV Dahil
%50 İndirim
%50İndirim
Ücretsiz Kargo
Dekoratif Kutu
₺595,00 KDV Dahil
₺1.190,00 KDV Dahil
%50 İndirim
%50İndirim
Ücretsiz Kargo
Dekoratif Kutu
₺819,50 KDV Dahil
₺1.639,00 KDV Dahil
%50 İndirim
%50İndirim
Ücretsiz Kargo
Dekoratif Kutu
₺2.095,00 KDV Dahil
₺4.190,00 KDV Dahil
%50 İndirim
%50İndirim
Ücretsiz Kargo
Dekoratif Kutu
₺719,50 KDV Dahil
₺1.439,00 KDV Dahil
%50 İndirim
%50İndirim
Ücretsiz Kargo
Dekoratif Kutu
₺624,50 KDV Dahil
₺1.249,00 KDV Dahil
%50 İndirim
%50İndirim
Ücretsiz Kargo
Dekoratif Kutu
₺1.464,50 KDV Dahil
₺2.929,00 KDV Dahil
%50 İndirim
%50İndirim
Ücretsiz Kargo
Dekoratif Kutu
₺1.464,50 KDV Dahil
₺2.929,00 KDV Dahil
%50 İndirim
%50İndirim
Ücretsiz Kargo
Dekoratif Kutu
₺809,50 KDV Dahil
₺1.619,00 KDV Dahil
%50 İndirim
%50İndirim
Ücretsiz Kargo

Dekoratif Kutular

Kutu Nedir?

Kutu: Karton, tahta, seramik, cam, metal ve plastik maddelerden yapılmış olan genellikle düz tabanlı kare ya da dikdörtgen şekillerde kapaklı kaplardır. Günümüzde silindir yada yuvarlak biçimde de gördüğümüz kaplar tanımlama kolaylığı adına kutu olarak isimlendirilmektedir.

Dekoratif Kutu Nedir?

Evimizde ya da ofisimizde bir şeyleri muhafaza etmek için kutu gibi ürünleri tercih ederiz. Bununla birlikte hoş ve renkli bir görüntü sunarak bu kutuları mekana dekor olarak kazandırmak ayrıca güzel bir tercih olacaktır. Gündelik hayatta kullandığımız kutular gerek renk ve tasarımlarıyla gerekse bir obje yada nesne olarak dekoratif kutu olarak tanımlanarak mekanlarda yer almaya başlamıştır.

Dekoratif Kutu Nerelerde Kullanılır?

Dekoratif Kutular genelde oturulan iç mekanlarda tercih edilir, mekana şık bir hava katması yanında birazda gizem oluşturması insanları kendine çeker. Genellikle hol gibi yerlerde hem ayakkabı yada eşya koymak için işlevselliği dekorla kullanmak içinde tercih edilir. Farklı renk ve tasarımlarına göre sehpa masa ve kitaplıklarda rahatça kullanımı uygundur.

Dekoratif Kutu Modelleri

Dekoratif kutular genelde taşıma ve saklama gibi işlerde kullanılacağından seramik ve cam gibi kırılgan modelleri çok nadirdir. Genellikle daha sağlam sert plastik yada tahta gibi materyallerden yapılır. Haiflik açısında karton ve mukavva da tercih edilir. En çok tutulan modelleri dikdörtgen ve kare modelleridir. Tüm eşyalarla uyum sağlaması için köşeli ve fazla girintili olmayan modelleri en uygunudur. Silindirik modelleri işlevsellik olarak çok kullanım alanına sahip olmasada dekoratif olarak bolca kullanılır.

Dekoratif Kutu Fiyatları

Dekoratif Kutu fiyatları fazla detay ve tasarım içermediği sürece marka ürünlerde dahil fiyatları en uygun aksesuarlardır. Kullanılan materyal ve işçiliğe göre fiyatları farklılık gösterir. En uygun fiyatlı olanları plastik ve karton kutulardır. Dilerseniz Joy Home Accessories’da yer alan uygun fiyatlı dekoratif kutu modellerini inceleyebilirsiniz.

Dekoratif Kutu Fiyatları

Ortalıkta görünmesini istemediğiniz eşyalarınızı koyabileceğiniz dekoratif kutular, çok kullanılan ev düzenleyicilerindendir. Değişik ebatlarda üretilen dekoratif kutular, şık görünümleriyle yaşam alanlarına önemli düzeyde estetik bir hava katar. Farklı tasarımlara sahip olan kutular, fonksiyonel özellikleriyle ön plana çıkar. Birbirinden çeşitli dekoratif kutu modellerini inceleyerek beğendiğinizi tercih edebilirsiniz. 

Dekoratif Kutu Çeşitleri

Pembe, mavi, kahverengi, sarı, gri, mor gibi değişik renklerde tasarlanan dekoratif kutu, oldukça geniş model seçeneğine sahiptir. Rengarenk desenleri ile evinizin havasını değiştirmeye yardımcı olan dekoratif kutular genel olarak metal, ahşap, karton ve plastik gibi değişik malzemelerden üretilir. Her zevke hitap eden kutular, kullanışlı olmaları bakımından büyük ölçüde ilgi görür. Geçmiş zamanlarda kullanımı yaygın olan ve günümüzde de tercih edilebilen kilitli sandıklar farklı görünümleriyle kişilerin beğenisini toplar. İçerisine pek çok eşya koymanıza olanak tanır.

Dolap içi çekmece düzenleyiciler ve dekoratif kitap kutuları birbirinden oldukça farklıdır. Dekoratif kitap kutuları, kitap görünümüne sahip olan şık ürünlerdir. Birinci kalite malzemeler kullanılarak üretilen kitap kutularını sevdiklerinize hediye vermek için de tercih edebilirsiniz. Çekmece düzenleyicileri, kitap kutularından farklı bir kullanım alanına sahiptir. Temel olarak çekmece raflarındaki karışıklığı önlemeye yardımcı olan ev düzenleyicileridir. Evlerde ve iş yerlerinde kullandığınız dolapların raflarına değişik modellerde tasarlanan çekmece düzenleyicilerini yerleştirebilir ve aradığınız eşyaları raf içerisinde kolay bir şekilde bulabilirsiniz. Çok sayıda model arasından zevkinize ve ihtiyacınıza yönelik seçimler yapabilirsiniz. 

Dekoratif Kutu Kullanımı

Çeşitli ihtiyaçlara yönelik olarak tasarlanan dekoratif kutu ürünleri banyo, salon, yatak odası ve mutfak gibi evin her alanında rahatlıkla kullanılabilir. İçerisine fazla sayıda eşya konulabilmesi bakımından odanızın görünümünü düzenlemeye yardımcı olur. Yaşadığınız mekana kişisel tarzınızı yansıtmanıza da olanak tanır. 

Dekoratif kutu ve sepetler ev ortamındaki dağınıklığı önemli ölçüde giderir. Değişik renk ve model seçenekleriyle dekorasyonu tamamlar. Kutular içerisinde etrafta görünmesini istemediğiniz eşyalarınızı güvenle saklayabilirsiniz. Eşyalarınız düzenli bir şekilde saklanabileceği için evde yer tasarrufu yapabilirsiniz. Sık kullanmadığınız ve atmaya kıyamadığınız eşyaları da dekoratif kutular içerisinde muhafaza edebilirsiniz. Saklamak istediğiniz eşyaların büyüklüğüne göre kutu seçimi yapabilirsiniz. Çocukların oyuncaklarını belirli bir yerde toplamak için değişik ölçülerde tasarlanan dekoratif kutuları kullanabilirsiniz. Küçük eşya düzenleyicileri içerisine makyaj malzemelerinizi koyabilirsiniz. Ahşap ve karton kutuları yatak odası ve oturma odalarında, metal ve plastik modelleri mutfak ve banyolarda kullanabilirsiniz. Eşyalarınızı sevimli kutular içerisinde saklayabilirsiniz. İhtiyacınız doğrultusunda dekoratif kutu seçimi yapabilirsiniz. 

Dekoratif Kutu Fiyatları

Dekoratif kutu fiyatları modeller arasında farklılık gösterebilir. Çok farklı model ve özelliklerde üretilen dekoratif kutular, fiyat olarak her türlü bütçeye hitap edebilir. Kutuların boyutları ve yapımında kullanılan malzemeler fiyatlandırma üzerinde önemli bir etkiye sahiptir. Çekmeceli ve kilitli kutular cazip fiyat seçeneklerine sahiptir. Birden fazla parçadan oluşan dekoratif kutular ekonomik açıdan oldukça avantajlıdır. Tek seferde alacağınız değişik boyutlardaki kutularla eşya saklama ihtiyacınızı giderebilirsiniz. Oyuncakları kutulara yerleştirerek dağınıklığa son verebilirsiniz. Çok amaçlı kutuları bazaların altına yerleştirebilirsiniz.

Uygun fiyat seçeneklerine sahip olan dekoratif kutu modelleri evinize ve ofisinize farklı bir görünüm katar. Çikolata ve kurabiye saklamak için metal dekoratif kutuları tercih edebilirsiniz. Aniden gelen misafirlerinize metal kutu içerisinde sakladığınız kurabiye ya da çikolatalardan ikram edebilirsiniz. Arkadaşlarınıza ya da sevdiğiniz herhangi birisine hediye vermek amacıyla dekoratif kutulardan yararlanabilirsiniz. Çeşitli boyutlarda üretilen dekoratif kutuları oyuncak kutusu, faaliyet kutusu ya da hobi kutusu olarak değerlendirebilirsiniz. Farklı kategorilerdeki eşyalarınızı koymak için seçiminizi çekmeceli kutulardan yana yapabilirsiniz. Değişik dekoratif kutu ürünleri arasından beğendiğiniz modeli satın alarak joyhomeaccessories.com fırsatlarından faydalanabilirsiniz.

 

Ev dekorasyon objeleri; şık mobilyaları, mutfak ve banyoları güzelleştiren ve farklılaştıran ayrıntıları ifade eder. Yaşam alanlarına anlam katan dekorasyon objelerinden biri olan dekoratif kutular, fonksiyonel kullanımları ile öne çıkarken, ev düzenleme konusunda yardımcı ürünler arasında yer alır. Dağınık bir görünüme sebep olan eşyalar dekoratif eşya kutuları içerisinde daha rahat muhafaza edilirken, evin görünümüne şık bir hava katar.

 

Dekoratif kutular ve sepetler evlerde dağınıklığı önlemeye yardımcı olurken, şık ve tasarımları ve her zevke hitap edecek renk ve modelleriyle dekorasyonu tamamlar. Bunun yanında, bu kutularla saklanan eşyalar, derli toplu duracağından evlerde yer tasarrufu sağlar. Çeşitli kullanım ihtiyaçlarına uygun yapı ve boyutlarıyla dekoratif kutu çeşitleri, banyo, mutfak, yatak odası gibi evlerin hemen hemen her bölümünde kullanılmaya uygundur. Çeşit çeşit renk ve desende sunulan dekoratif kutu modelleri odanızın görünümü rahatlatırken, kişisel tarzınızı yaşadığınız mekânlara yansıtmanıza da olanak tanır.

 

Metal, ahşap, karton, plastik gibi farklı malzemelerden üretilen kutular, kullanım açısından çay, kahve, takı, kıyafet, kitap, fotoğraf gibi pek çok ürünü düzenlemeye yardımcı olurken, artık kullanmadığınız fakat atmak istemediğiniz eşyalarınız için de kullanışlı bir saklama olanağı sağlar. Oturma odası ve yatak odasında dekoratif ahşap kutular ve karton modeller tercih edilirken, metal ve plastik modeller mutfak ve banyolar için saklama çözümleri sunuyor.

Evinizin ihtiyacı olan tüm dekorasyon ürünlerine Tekzen kalitesi ve güvencesiyle ulaşabilirsiniz. Düzen ve şıklığı bir arada sunan dekoratif kutu fiyatları ve modellerine ulaşabilir, detaylı özelliklerini ev dekorasyon kategorisi altından inceleyebilirsiniz. Bütçenize ve evinizin ihtiyacına en uygun olduğunu düşündüğünüz ürünleri kolayca satın alabilirsiniz.

Farklı renk ve desenleriyle dekoratif kutu, yatak odanızda, banyolarınızda, salon veya dolaplarınızda, gardıroplarınıza modern bir hava katacak ve evlerdeki dağınıklığınızı ortadan kaldırmanıza yardımcı olacak. Dekorasyonlarınızı yansıtmak istediğiniz tarzı, kolayca belirleyebilir ve sipariş verebilirsiniz. Farklı boy ve renklerde ki dekoratif kutu modelleri en uygun fiyatlarla joyhomeaccessories.com’da.  Tüm ürünlerde ki, vade farksız, taksit seçenekleri fırsatlarını kaçırmayın. 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR