Dekoratif Çerçeve Ürünleri

Fotoğraflardan ya da sanat eserlerinden bir grup oluşturmak, çekici bir odak noktası oluşturmak için iyi bir fikirdir. Bunun için duvara asmak istediklerinizi yere koyup nelerin yan yana gelmesini istediğinize ve duvarda çerçevelerle oluşturacağınız kombinle evinize dekorasyon verin.Dekoratif duvar ürünleri, evinize tarz katmanıza yardımcı olurken aynı zamanda son derece işlevsel. Duvara asabileceğiniz askı, raf, pano ve tahta çeşitlerini içeren bu ürünler gündelik yaşamda pratik kullanım sağlıyor.Siz de ihtiyaçlarınıza göre seçebileceğiniz çeşitleri dekoratif çerçeve kategorimizden inceleyebilir ve satın alabilirsiniz.

Odak Noktası Oluşturun

Fotoğraflardan ya da sanat eserlerinden bir grup oluşturmak, çekici bir odak noktası oluşturmak adına iyi bir fikirdir. Doğru yapacağınız tercihler ile duvarda fazladan delikler açmadan her bir parçayı rahatlıkla hareket ettirebilir, istediğiniz şekli yakalayana kadar rahatça parçaların yerlerini belirleyebilirsiniz.

Anılarınızı Yaşatın

Duvarınızı değerli anılarınızın tanığı fotoğraf kareleriyle süslemek mekanınızı kişiselleştirirken samimi kılan bir unsurdur. Albenisi yüksek siyah beyaz fotoğraflarla hazırlayacağınız bu tip bir köşede fotoğrafları kullanarak genel bütün içinde uyumu yakalamak için aynı tip çerçevelere yer vermek güzel bir dekor olacaktır.

Pratik Yoldan Çözümler

Duvar kenarında uygun bir dresuarınız, konsolonuz veya bankınız varsa masaüstü çerçevelerinizi üzerine koyabilir, dekoratif aksesuar olarak estetik bir görünüm yakalayabilirsiniz. Ayrıca çerçevelerin yanına koyacağınız dekoratif objeler ve bitkiler görsel ahenk oluşturacaktır.

Çerçeve Fiyatları

Çerçeveler oluşturulan materyale göre fiyat olarak her kesime hitap etmektedir.Dekoratif ürünlerin fiyatları, ürünlerin boyutlarına ve kullanılış amacına göre değişiklik gösterebiliyor. Ürün çeşitleri arasın ahşap, bambu, cam, hasır, MDF, plastik,gümüş ve metal gibi oldukça çeşitli materyallerden üretilen dekoratif ürünler dayanıklılık konusunda da materyaline göre farklılık gösterebiliyor.Evinize tarz katacak dekoratif ürün çeşitlerini ve fiyatları incelemek için hemen sitemize göz atabilir ve yalnızca bir tıkla 14 gün değişim ve iade imkanı ile istediğiniz ürüne sahip olabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR