ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR

Dekoratif Salon Obje Modelleri

Evlerimizde en aktif kullandığımız alanların başında salon ve oturma odası gelir. Özellikle salon hem evimizde en çok vakit geçirdiğimiz, hem de misafirlerimizi ağırladığımız en çok kullanılan mekandır. Bu nedenle evimizde en çok salon dekorasyonuna önem gösteririz. Alan bakımında etkin ve ferahlık yaratılacak mobilyalar ile alanın işlevselliğini bozmayacak aksesuar tercihleri bu konuda önemlidir. Salon için dekoratif objeler genel olarak salonun renk ve mobilyaları ile uyumlu olmalıdır. Böylece dekorasyonu bir bütün içinde tamamlayabiliriz. Farklı materyal aksesuar ile kombinler yapacağımız salonları ürünlerin renkleri ile güzelleştirebilirsiniz. Bazılarımız gösterişi ve ışıltıyı severken, bazılarımız ise sadelikten yana bir tasarımı benimsemekte. Sizler için tüm zevklerinize hitap edecek dekoratif ev aksesuarlarını mağazamızda bulabilirsiniz. Obje modelleri genel olarak tasarımları ile öne çıkan ürünlerdir. Tasarımı ise tamamlayan etken renklerdir. Aslında objelerin detaylarını tasarımları, tasarımları da renkler tamamlar.

Ev İçin Dekoratif Salon Objeleri

Evinizde en etkili dekoratif objeler, işlevsel olarak kullanılabilen aynı zamanda mekanda yer kaplamayan ürünlerdir. Salonlar için dekoratif objeler birbiriyle uyum içerisinde olduklarında göze hitap eden bir komini sağlamış olurlar. Birbirinin aynısı olmayan, ancak birbirini tamamlayan objeleri seçmeniz objeler ile salonu bir bütün haline getirilecektir. Seramik objeler ev için en kullanışlı modellerdir. Bununla birlikte cam obje tercihlerinizde salonunuzda ışıltılı bir görüntü sağlayacaktır.

Modern Dekoratif Salon Objeleri

Modern çağa geçtiğimiz günlerden bugüne kadar yaşantımızdaki tüm ürünlerde modern bir yapıya büründü. Ev aksesuarları ve dekoratif objelerde bu iklime ayak uydurarak modern tasarımlar kazandı. Tabii ki bunda artık görmeye alıştığımız tasarımlardan sıkılan insanların yeni tasarımlar arama çabası da etkili. Farklı tasarım arayışına giren insanlar, modern evlerinde modern mobilyaların da kullanılacak aksesuarlarında modern olmasını istemek. Tasarımcılar ise bu ihtiyaca yönelik tasarımlarını daha modern dokunuşlarla üretiyorlar. Ortaya çıkan şahane tasarımlar görüntüleriyle bizleri kendine hayran bırakıyor.

En Uygun Dekoratif Salon Obje Modelleri

Onlarca materyalden üretilebilen objelerin çoğunluğu uygun fiyatlıdır. Plastik ve kauçuk ürünler ucuz olmasıyla birlikte siz ve doğa için en sağlıksız maddelerdir. Bu nedenle evlerinizde plastik ve kauçuk gibi objeleri ucuz olduklarına aldanıp tercih etmeyin. Bunun yerine polyester tozu ile üretilmiş veya seramik ürünleri tercih edebilirsiniz. Seramik aynı zamanda ucuz bir hammadde ve işçiliği kolay olduğu için fiyatlarıda uygundur. Cam ürünler yine aynı şekilde maliyet ve işleme konusunda uygun olmasıyla fiyat konusunda tercih edebilirsiniz. Dekoratif objeler deki en büyük fiyat değişkenliği tasarım ve malzeme kalitesinden ortaya çıkar. Bunun nedeni daha güçlü tasarımlardaki işçiliğin daha çok olması ve kaliteli malzeme maliyetinin fazla olmasıdır.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR