Yapay Çiçek Modelleri

Yapay çiçekler hem canlı görünümleri hem de bakıma ihtiyaç duymaları tercih sebebi. Evde canlı çiçek bakımı ne kadar keyifli olsada bir hayli zordur.Evinde yeterli alanı veya evi çiçeğin yetişebileceği kadar aydınlık olmayanlar,çok sık seyahate çıktığı için evdeki çiçeklerini kurutanlar, polen alerjisi olanlar ya da sadece bakıma ihtiyacı olmayan şık çiçek aranjmanları isteyenler için dekoratif yapay çiçekler daha çok çeşit ve bakıma ihtiyaç duymamasından dolayı tercih ediliyor.Çiçekler, dalından koparıldıktan sonra genellikle bir aydan fazla yaşayamaz ve solmaya başlar.Ancak yapay çiçeklerin herhangi bir kullanım süresi yoktur ömür boyu dekorasyon ürünü olarak kullanabilirsiniz.

 

Dekoratif Yapay Çiçekler

Çiçekler evlerimizin en önemli dekorları dır. Hem renk hem de enerji olarak yaşam alanımızı dengeler ve dekorasyonuna renk katarlar. Şık vazolar ve saksılar içerisinde yer alan gül, ortanca, lilyum, papatya, karanfil, lale, kokina, ayçiçeği, lavanta gibi bir çok çeşitli bitkilerle harika tasarımlar sağlayabilirsiniz.Bitkileriniz mevsim geçişlerinde yapraklarını dökmez veya çiçekleri solmaz. Hangi mevsimde olursanız olun, çiçeğinizin hep en güzel hali ile karşılaşırsınız.Kırmızı, pembe, mavi, mor, beyaz ve daha birçok rengin seçeneğinin olduğu çiçek aranjmanları ile dekorasyonunuza en güzel havayı katabilirsiniz.

 

Yapay Çiçek Çeşitleri

Birbirinden farklı tasarımlarla hazırlanan yapay çiçek modelleri için çeşitli çiçek türleri farklı malzemeler ile tasarlanırken bunun yanında yapay bitkiler ile hazırlanan birçok çeşit bitki modeli bulunuyor.Dekorasyon ürünleri, notlar, ışıklar ve benzeri özelleştirilebilen detaylar ile hazırlanan yapay çiçek çeşitleri ile daha kişisel tasarımları tercih edebilirsiniz. Yapay sarmaşıklar ile odalarınızda veya balkonlarınızda hoş bir atmosfer yaratabilir, portakal, limon, zeytin ve çeşitli ağaçlar ile evinizde bahçe havası oluşturabilirsiniz.

 

Yapay Çiçek Fiyatları

Farklı bütçelere hitap eden bir çok çeşit yapay çiçek kullanıldığı malzemesine göre her bütçeye uygun fiyatlarla bulunmaktadır. Hiç kurumayacak veya solmayacak bakıma ihtiyaç duymadığı için yapay çiçekler çok tercih edilmektedir.Fiyatlandırmaya ürünlerin çeşitli özellikleri de etki edebiliyor. Örneğin, ürünlerin saksılı olup olmadığı, miktarı, varsa saksılarının hangi materyallerden üretildiği bu ayrıntılar arasında yer alıyor.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR