Sunum
₺2.190,00 KDV Dahil
Takımlar
₺1.659,00 KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
Takımlar
₺1.499,00 KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
Takımlar
₺1.679,00 KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
Bardaklar
₺490,00 KDV Dahil
Toplam 60 / 79 Ürün
Daha Fazla Ürün Yükle

Sevdiklerimizle birlikte bulunmanın keyfini yaşadığımız yerlerden bir sofralar.Bazen ailemizle, bazende misafirlerimizle beraber vakit geçirmenin en keyifli olduğu yer. Yemek yemek insanın en temel ihtiyacı, bunu keyif alarak değerlendirmek ise ruhumuzun ihtiyaçlarını karşılıyor. Güzel bir sofra da yemek yemek, hem iştah açıcı ve hem doyurucu olabilir. Misafirlerinizi ise şık bir sofrada karşılamak geçmişten günümüze gelen en güzel adetlerimizden biri. Kim misafirini etkili, renkli ve şık bir sofra ile karşılaşmak istemez ki? Joy Home Accessories sofra ürünleri, misafirlerinizi en şık sofralarda ağırlamaya hazır olun. Muhteşem bir yemek sofrasında, sofra aksesuarlarıyla birlikte tasarımlarıyla fark yaratan yemek takımlarını keşfedin. Üstelik uygun sofra ürünü fiyatlarımız ile harika yemek sofralarınızı kurun. Belki bizi de çağırırsınız.

Sofra Ürünleri

Etkileyici ve sağlıklı bir sofra hazırlamak için tabii ki ihtiyacınız olan yüzlerce ürün çeşidi var. Yemek takımları ile bu durumu kolayca çözebilirsiniz. Ancak her lezzeti ayrı ayrı sunmak ve tatmak adına farklı ebattaki tabakları sofralarınızda kesinlikle değerlendirin. Servis tabağı, çukur tabak, tatlı tabağı, meze tabağı, yemek tabağı, çorba kasesi, salata kasesi ve servis kasesi, çatal kaşık ve bıçaklar, tuzluk ve diğer baharatlıklar. Oval tabaklar, yassı tabaklar, düz tabaklar. Kare tabak çeşitleri, dikdörtgen tabak çeşitleri, servis altlıkları, bardaklar ve kadehler. Sofranızın ihtiyacı tün sofra ürünleri mağazamızda onlarca renk ve desen seçeneği ile sizleri bekliyor.

Uygun Sofra Aksesuarları Nelerdir?

Sofranızın asıl ihtiyacı olan yemek takımları, tabaklar ve bardaklardan sonra en öenmli detaylar sofra aksesuarlarıdır. İlk akla gelen sofra aksesuarı sofra örtüleri ve ya masa örtüleridir. Bununla birlikte tamamlayıcı runner örtüler ve servis altlıkları da son zamanlarda sofra aksesuarının olmazsa olmazıdır. En ideal tercihler genellikle sofrayı işgal etmeyen, aynı zamanda görsel ve işlevsellik olarak konforu sağlayan ürünlerdir. Dolu bir yemek sofrası göz doyurucu olabilir. Ancak fazla abartılması durumunda kullanım alanı kısıtlanacaktır. Beyaz, sadeliğin ve temizliğin rengi. Bu nedenle sofralarımızda hijyen ve sağlık ön planda olduğundan en çok tercih edilen renk beyaz. Sizde hiç tereddüt etmeden beyaz sofra ürünlerini ve aksesuarlarını tercih edebilirsiniz. Tabii sofranızı yeşil ve mavi tonlarda renkler ile detaylandırmak her zaman ilgi çeken bir hava katar. Ayrıca turuncu rengin beyaz ile uyumu gerçekten harika.

Yemek Sofrasının Olmazsa Olmazları Nelerdir?

Sofraların olmazsa olmazı tabiki tabak ve bardaklar. Ama tabaklarında belli bir kullanım prensibi var. Çok farklı tabak kullanılması tamamen sağlık açısından önemli. Eskiden aynı tabaklarda yemek yemek normal olsa da, biliyorsunuz ki o günler artık geride kaldı ve sağlığımız her şeyden daha değerli hale geldi. Standart bir sofra düzeninde 4-5 çeşitli bir menü düşündüğünüzde her birey için 4-5 tabak yeterli olacaktır. Çatal bıçak ve servisler, baharatlıklar, servis setleri. Sofranızı renkli ve şık bir masa örtüsü kullanarak güzelleştirebilirsiniz. Ayrıca sofranızda çiçek ve dekoratif minik aksesuarlar kullanmak yemeğinize değer katacaktır.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR