Dekoratif Saat Modelleri

Duvar ve masa saatleri dekorasyon olarak kullanılmaktadır. Dekoratif amaçlı olarak da kullanılan duvar saatleri genellikle; salon, mutfak, ofis, yatak odaları ve çocuk odaları için tercih ediliyor. Ev eşyaları içinde göze ilk çarpan obje olmayı başarabilen duvar saatleri aynı zamanda kişinin tarzını da yansıtıyor. Saati kontrol edebilmenin en geleneksel yöntemi olan duvar saati farklı boy ve tasarımlarla evin ve ofislerinizin havasını değiştiriyor. Çelik, ahşap, plastik, cam, mdf, polirezan, kanvas gibi maddeler kullanılarak çeşitli ürünler oluşturuluyor. Duvar saati dekoratif amaçlı kullanılacak ise boyut, renk, model ve saat için kullanılan malzemeler karar noktasında etkili oluyor.

Sizin İçin En Doğru Saat Hangisi?

Duvar saati şık, ferah ve modern bir görüntü vermek için yaşam alanlarında öncelikli olarak tercih edilen öncelikli aksesuardır.Odanın genişliği, oda içerisinde kullanılan diğer aksesuarlar ile uyumu, odada ağırlıklı olarak kullanılan renkler saat seçiminde önemli bir yer tutuyor. Küçük alanlar için büyük duvar saati yerine daha küçük olan saatler tercih ediliyor. Çocuk odaları için eğlenceli ve renkli duvar saatleri, mutfak için konsepte uygun modeller seçiliyor. Salonunu klasik imgelerle dizayn etmiş kişiler için son dokunuş olacak olan duvar saati ahşap ya da eskitme desenli olduğunda daha uyumlu bir görüntü elde ediliyor. Daha spor ve modern bir görüntü arayanlar içinse geometrik desenli, salaş görünümlü modeller ön plana çıkıyor. Eğer saatin kullanıldığı oda büyük ve ferahsa genişlik ve yüksekliği daha büyük olan duvar saatleri uygun oluyor. Saatin dekoratif özelliğinin yanı sıra fonksiyonel olmasını istiyorsanız daha sade ve şık modellere yönelebilirsiniz. Fazla gürültülü akrep ve yelkovan sesi rahatsız edici olabileceğinden çalışma odası, yatak odası ve çocuk odası için seçim aşamasında daha titiz davranılması gerekiyor.

Dekorasyonunuza Sanatsal Etki

Duvarında tablo görüntüsü arayanlar için manzara ağırlıklı kanvas saatler ilgi çekici olurken, sadelik arayanlara hitap eden yuvarlak ve şık saatler öne çıkıyor. Bombeli, yuvarlak, dikdörtgen, kare ve daha bir çok şekil seçeneği mevcut olan saatler hem sizin hem misafirinizin gözüne takılan bir aksesuar oluyor.

Zaman En Değerli Hediye

Duvar saatleri ve masa saatleri ev hediyesi olarak akla gelen ilk aksesuarlar arasında yer alıyor. Seçim yaparken hediye edilecek kişinin karakteri, evinin modernizasyonu ve alınacak saatin diğer aksesuarlar ile uyumu önemli oluyor.

Dekoratif Duvar Saatleri Avantajlı Fiyatlarla

Dekoratif duvar saati modelleri uygun fiyatlarla kullanıcılarla buluşuyor. Birbirinden farklı tasarıma sahip duvar saatleri arasından dilediğinizi seçebilirsiniz. Duvar ve masa saatleri kullanıldığı her alana son derece şık bir görünüm verir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR