Yemek Takımları Modelleri

Sofraların olmazsa olmazı yemek takım modelleri kendimiz ve misafirlerimiz için oldukça öneme sahip ürünler. Özellikle yemek takı modellerinde seramik, porselen ve cam ürünler en çok tercih edilenler. Bunun yanında konsept restoran ve sofralar içinde ahşap yemek takım modelleri sıkça tercih edilebiliyor. Yemek takım modelleri kullanım alanı ve sofra düzenine göre birçok parçadan oluşuyor. Bu parçalar içerisinde olmazsa olmaz yemek tabakları olsada servis ve meze gibi parçalarla bütünleşik sunuluyor. Özellikle soğuk ve sıcak yemekler için farklı modeller sahip yemek takımları baharatlık gibi genel sofra ihtiyaçlarına yönelik ürünler barındırıyor.

Yemek Takım Fiyatları

Yemek takımlarında en çok tercih edilen malzeme çeşidi genellikle seramik ve porselenler. Buda yemek takımlarının kalitesini ve fiyatını belirleyen önemli bir etken. Ayrıca yemek takımları, parça sayısına göre de fiyatlarında farklılık gösterebiliyor. Özellikle koleksiyon veya özel üretim takımlar daha nadir özelliğe sahip olduğunda fiyat olarak sade ve kolay ulaşılabilir model fiyatlarına göre oldukça yüksek. Klasik yemek takımları yerine özel yemek takımları kullanmayı tercih eden kullanıcılar için özel üretilen yemek takımları farklı koleksiyonları ile yüksek fiyatlar ile karşımıza çıkabilir. Misafir veya özel ağırlama seçeneklerinde sıkça tercih edilen üst model takımlar kalitesiyle ve tasarımlarıyla fiyat konusunda çok daha öndeler.

Yemek Takımı Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Yemek takımlarını seçmenin en kolay yönü ihtiyaca yönelik parçaları size sunar. Ayrıca kişi sayısı olarak belirlenen yemek takımlarının parça adetleride bu konuda size seçim aşamasında fikir verecektir. Özellikle 4 ve 6 kişilik yemek takımları arasında sıkça kalan kullanıcılar için 6 kişilik yemek takımları daha avantajlı olacaktır. Bu sayede 4 kişiden fazla misafirinize sunacağınız servis sayısının bir anda 6 ya çıkması durumunda zorluk yaşamamış olursunuz. Sağlık ve temizlik konusunda da seçtiğiniz parçaları bu konuda dikkate almanızı öneririz. Özellikle tasarım ve görselliğe odaklanmışken sağlık koşullarını lütfen ihmal etmeyin. Bu konuda temizlik açısında seramik ve porselen modeller gıda sağlığı için daha hijyenik koşullar sunacaktır. Cam gibi ürünleri de bu konuda rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR