Sunum
₺2.049,50 KDV Dahil
₺4.099,00 KDV Dahil
%50 İndirim
%50İndirim
Ücretsiz Kargo
Sunum
₺229,50 KDV Dahil
₺459,00 KDV Dahil
Sunum
₺199,50 KDV Dahil
₺399,00 KDV Dahil
%50 İndirim
%50İndirim
Ücretsiz Kargo
Sunum
₺329,50 KDV Dahil
₺659,00 KDV Dahil
%50 İndirim
%50İndirim
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
Sunum
₺349,50 KDV Dahil
₺699,00 KDV Dahil
%50 İndirim
%50İndirim
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
Sunum
₺1.495,00 KDV Dahil
₺2.990,00 KDV Dahil
%50 İndirim
%50İndirim
Ücretsiz Kargo

Tabak Modelleri

Sofraların vazgeçilmezleri arasında yer alan tabaklar, birçok çeşit ve model ile karşımıza çıkmaktadır. Genellikle sofralarda sade ve şık renklerde tabak modelleri tercih edilmektedir. Bunun nedenlerinin en başında tabakların aslında hijyen koşullarında temiz olup olmadığının anlaşılmasıdır. Fazla detaylı ve düz bir zemine sahip olmayan tabaklar hijyen konusunda biraz daha geride kalabilen modellerdir. Bu nedenle en çok tercih edilen tabak modelleri sade beyaz, porselen veya seramik olan, temizlenmesi kolay, pratik ve kullanışlı modellerdir. Farklı alternatifler olarak cam veya metal tabaklarda tercih edilebilir. Tabak modelleri içerisinde elbette en çok tercih edilen modeller porselen veya seramik tabak modelleridir. Bu modeller neredeyse tüm evlerde ve sofralarda yerini almıştır.

 

Uygun Fiyatlı Tabak Modelleri

Aslında tabaklar tek başına bir ürün olmamakla birlikte bir kategori ismidir. Tabak denilince aklımıza normalde düz veya çukur tabak gelir ve birçok geometrik şekle sahip tabak modelleri de mevcuttur. Bu modeller, farklı tasarım ve farklı malzemelere göre fiyatlandırılır. Uygun fiyatlı tabak modelleri genellikle yuvarlak düz veya çukur sade beyaz tabak lardır. Sade tabaklar üretim açısından kolay ve tedarik konusunda da sıkıntı oluşturmadığı için insanların en çok tercih ettiği ve evlerinde sıkça kullandığı modellerin başında gelir. Uygun fiyat bakımından genellikle seramik ve porselen tabaklar öncedir. Ancak seramiğin ucuz ve maliyet açısından da düşük olması fiyat konusunda da en uygun tabak modelini oluşturur. Bu nedenle uygun fiyatta bulabileceğiniz tabaklar genellikle düz sade ve seramik tabaklar modelidir. Porselen tabaklar ise seramik tabaklara göre biraz daha fiyatı yüksek olabilir. Ancak yine de koleksiyon ürünleri ve kaliteli tasarım markalarına göre fiyatları her zamankinden yine uygun olacaktır.

 

Tabak Alırken Nelere Dikkat Etmeliyiz

Öncelikle tabaklar yemek yediğimiz araçlar olacağından hijyen ve kalite bakımından gıdalara zarar vermeyecek şekilde uygun olmalıdır. Bu amaçla üretilen tabakların özellikle gıda sertifikasının olmasına özen göstermelisiniz. Ayrıca bilinir markalardan tercih edeceğiniz tabak ürünleri piyasada yer alan ucuz tabak modellerine göre daha sağlıklı ve kaliteli olacaktır. Tabakların bulaşık makinesinde yıkanma konusunda sorunlar oluşturmayacak, çizilme deformasyon gibi nedenlere ve kullanım dışı kalmasına sebep olmamalı. Alacağınız tabakları incelerken bulaşık makinesinde mi, elde mi yıkamalı olduğunu değerlendirip, hijyen ve temizlik konusunda da sorun yaratmamasına özen göstermelisiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR