Dekoratif Biblolar

Biblo, çeşitli malzemelerden yapılmış süs eşyalarına verilen isimdir. Ancak söz konusu dekoratif aksesuarlar olduğu için dekorasyon konusunda genelde bibloya farklı bir anlam yüklüyoruz. Bunun nedeni dekoratif obje ve dekoratif bibloları birbirinden ayırt edebilmek. Peki dekoratif biblo nedir? Hayvan, İnsan, Bitki, Meyve, Deniz gibi temasal özelliklere sahip bir canlıyı ya da nesneyi tanımlayan dekorasyon aksesuarları bizim için dekoratif biblo olarak nitelendiriliyor. Biblo ürünleri en çok temasına göre farklılık gösterir. Şu an en aktif kullanılan biblo modelleri; tarihi kişiler (Atatürk, Yunan mitolojisi v.b.), Hayvan figürlü (at, kuş v.b.), Bitki (çiçek, yaprak v.b.), deniz (deniz kabuğu, mercan, istiridye) meyve (ananas, elma v.b.) gibi modellerdir. Biblolarda kullanılan malzemelerde biblo modellerini ayırt etme konusunda diğer bir seçenektir. Seramik, porselen, ahşap, metal, plastik, polyresin ve polyester tozu gibi farklı maddelerden yapılan biblo aksesuar modelleri mevcuttur.

Uygun Fiyatlı Biblo Modelleri

Geçmiş yıllarda geleneksel ve direkt olarak tasvir odaklı dekoratif biblo modelleri tercih edilmekteydi. Günümüzde modern biblolar daha çok sevilir hale geldi. Sanat ile hayal gücünün birleşimi olarak ortaya çıkan modeller düşündürücü özellikleriyle epey ön planda. Farklı boyutta biblo ürünleri, özellikle küçük biblolar mekanlarda hoş bir görünüm ile kibar bir duruş sergiliyor. Seramik ve metal biblo çeşitleri kalitesiyle, parlaklığı ile her zaman gösterişli. Ev dekorasyon büyük biblolar ise, geniş ve büyük mekanlar için en ideal olanları. Heybeti ve gösterişiyle görenleri cezbeden tasarımları ile ön plana çıkan biblolar mağazamızda çokça mevut. Evlerimizin farklı köşelerinde kullanılan biblolar, salon bibloları ve salon dekorları ile bir bütün içinde birbirini tamamlayan harika kombiler. Biblo dekorasyon denilince akla ilk gelen birbirini tamamlayan, birbiri ile uyumlu, ama asla birbirinin aynısı olmayan dekorasyon trendi. Gayet göze hoş gelen ve ferah bir mekan tasarımı için harika fikir.

Evinize En Uygun Biblo Modelleri Sizlerle

Biblo çeşitleri, renklerine ve tasarımlarına göre farklılık göstermekte. Özellikle kullanılan malzeme ve işçilik kalitesi buradaki en büyük fark. Biblo fiyatları olarak bu farklar değişkenliğin en büyük sebebi. Cam biblolar ve fiyatları işçilik kalitesine göre değişkenlik gösteriyor. Cam işçiliği her zaman değerli olmuştur. Çünkü cam işçiliği her zaman emek ister ve zahmetlidir. Cam bibloları değerli kılan en güzel şey tabi ki emektir. El yapımı biblolar, benzersiz olmasıyla ve özel olması ile daha değerli, ileriki kuşaklara bırakmak adına güzel bir seçenek. Banyo bibloları daha çok mermer ve seramik ağırlıklı olup, kullanım alanlarından dolayı sudan etkilenmeyen tasarımda olmalı. Günümüzde banyolarımız küçük olsada, ufak dokunuşlar ile daha keyifli ve ferah bir alan oluşturmak mümkün. Mutfak bibloları tercihi az olan, ancak mutfaklarını değerli hissetmek isteyenlerin listesinde yer alıyor. Genel bibloları mutfaklarının tasarımı ile uyumlu hale getiren ve bunu başaranların sayısı oldukça fazla. Özellikle mutfak denilince akla ilk gelen yiyecek olunca, meyve ve bitki temalı biblolar önceliği alıyor. Ev dekorasyon biblo konusunda kararsızlıklar yaşamanız gayet olağan. Onlarca renk, binlerce seçenek arasından mekanınızdaki diğer aksesuar ve mobilyalarla uyumlu bir biblo bakmak sizi yorabilir. Sizler için alternatifleri değerlendirdik. Daha fazla alternatif bilgi almak ve dekorasyon konusunda danışma almak adına iletişim kanallarından bize istediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR