ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR

Thermomix® TM6 ile her lokma zevke dönüşür. Verimli ve kullanımı kolay olan TM6, ister acemi bir aşçı, ister mutfak konusunda uzman olun, hızlı bir şekilde lezzetli yemekler hazırlamanızı sağlamak için tasarlanmıştır. Dahası, Cookidoo® sayesinde TM6'nızda 70.000'den fazla tarife doğrudan bağlanma şansınız var. Her zaman olduğu gibi Thermomix®, bir TM6 sahibi olmadan önce ve sonra özel danışmanlarımızın size eşlik edeceği beş yıldızlı bir hizmetle birlikte gelir!

Tıpkı bir şefin mutfağınızda size yardım etmesi gibi: karıştırmak, çırpmak, pişirmek, doğramak, emülsiyon yapmak, öğütmek, yoğurmak, tartmak ve çok daha fazlası için kullanabilirsiniz. Kullanımı kolay ve büyük bir dokunmatik ekrana sahip olmasının yanı sıra "Rehberli Pişirme Özelliği" sayesinde herhangi bir tarifin adımlarını takip etmek ve herhangi bir çaba göstermeden eksiksiz bir yemek oluşturmak çok kolay.

Hepsini aynı anda yapın: TM6'nın çok katlı pişirme özelliği sayesinde aynı anda birden fazla katta birden fazla malzeme hazırlayabilirsiniz. Taze sebzeleri ve balıkları buharda pişirirken pirinci pişirmeniz mi gerekiyor? TM6, istediğinizi yapmak için size fazla zaman kazandırarak hepsini bir kerede halledebilir.