ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR

Tablo Modelleri

Duvar dekorasyonunun önemli parçalarından olan tablolar, birçok model ile karşımıza çıkmaktadır. En çok karşımıza çıkan modeller yağlı boya tablolar. Bunların dışında baskı özelliğine sahip tabloları da sıkça görmekteyiz. Tablo modelleri, model özelliğinden daha çok tasarımına önem verilen ürünlerin başında gelir. Farklı tasarımlar ve farklı malzemeler ile üretilen tablolar bu nedenle onlarca farklı çeşitliliğe sahiptir. Tablo modelleri içerisindeki en popüler olanlardan yağlı boya tablolar neredeyse her evde veya her mekanda yerini almış durumdalar. Tablo modellerinin başında gelen yağlı boya tabloların dışında ikinci sırada ise baskı tablolar yer almaktadır. Baskı tablolar maliyet açısından daha ucuz, kalitesine göre de daha ön plana çıkabilmektedir.

Uygun Fiyatlı Tablo Modelleri

Tablolarda fiyatı belirleyen en belirgin unsurların başında, kullanılan malzemenin kalitesi gelmektedir. Ayrıca tablonun boyutuna ve ebatına göre fiyatlar değişkenlik gösterir. Bunların dışında tablo için harcanan emek ve zaman fiyatlara büyük etki etmektedir. Özellikle kaliteli tasarıma sahip ve uzun emek gerektiren tablolar, fiyat bakımından en yüksek değere sahip ürünlerdir. Piyasadaki en uygun fiyatlı tablolar genel olarak hazır baskı ile üretilmiş tablolar. Aynı zamanda çerçevesinde kullanılan ahşap veya plastik materyallere göre de fiyatlarına farklılık gösterebilir. Ancak mekanlarda güzel bir etki yaratmak istiyorsanız kaliteli baskı ile üretilmiş tablolar bulabileceğiniz en uygun fiyatlı tablo modellerinin başında geli. Daha basit tasarımlarla yapılmış yağlı boya tablolar da fiyat bakımından oldukça uygundur

Tablo Alırken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Tablo alırken insanların kafasında oluşan en büyük etkenlerden bir tanesi mekanda nasıl duracağı. Bunu şöyle açıklarsak, alacağımız tablonun mekanın havasına katacağı değerdir. Özellikle tablo içerisinde yer alan renkler, mekanınızın genel mobilya ve aksesuarları ile de uyumlu olmak zorundadır. En değerli tabloyu almış bile olsanız, mekanda tablo ya kendini göstermeyecektir ya da mekanın genel profiline uymayan bir ürün olarak değersiz olacaktır. Tablo alırken en çok dikkat etmeniz gereken konu tablonun mekana kattığı değerdir. Tablolarınızı mobilyalarınız, duvar renkleriniz veya dekoratif aksesuarlarınız ile uyumlu olacak biçimde seçmeniz durumunda doğru tercih, yapmış olursunuz. Mekandaki ışık konusunu da önemle değerlendirmenizi tavsiye ediyoruz. Çünkü tablolardaki renklerin canlı gözükmesi ve tasarımın ön plana çıkarak detaylarının hissedilmesi için mekanında bu detayları yansıtabilecek ışık özelliklerine sahip olması oldukça önemli.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR